Közös énekléssel erősítettük a magyarság összetartozását 2022-ben is!
Minden magyar számára rendkívül felemelő és erőt adó. Több mint 100.000 gyermek énekelte egyidőben a Kézfogást.
2022 / Regisztráltak:
- Kerék Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
- Ácsteszérért Alapítvány, Ácsteszér
- Széchenyi István Alapiskola és Óvoda, Felsőszeli, Felvidék
- Egészségügyi Középiskola, Rozsnyó, Felvidék
- Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Balogfalva, Felvidék
- Csóthi Géza Általános Iskola, Csót
- Hatvani Százszorszép Óvoda, Hatvan
- Magyar Tannyelvű Alapiskola és Óvoda, Pozsonypüspöki, Felvidék
- Aranyosapáti Általános Iskola, Aranyosapáti
- Szent Margit Katolikus Általános Iskola, Kunadacs
- Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola, Budapest
- Atkári Petőfi Sándor Általános Iskola, Atkár
- Magyar Tannyelvű Alapiskola, Vezekény, Felvidék
- Szent Margit Óvoda Veszprém
- Alapiskola, Dunamocs, Felvidék
- Kodály Zoltán Alapiskola, Dunaszerdahely, Felvidék
- Szent László Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Géderlak
- Magyar Tannyelvű Alapiskola, Perbete, Felvidék
- Orczy Anna Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Fegyvernek
- Biharkeresztesi Bocskai István Általános Iskola, Biharkeresztes
- Kiskörei Vásárhelyi Pál Általános Iskola, Kisköre
- Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Budapest
- Móra Ferenc Alapiskola, Nyékvárkony, Felvidék
- Alapiskola, Ipolyvisk, Felvidék
- Corvin Mátyás Alapiskola Alistál, Felvidék
- Édes Gergely Alapiskol,a Madar, Felvidék
- Peresztegi Általános Iskola
- Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Tornalja, Felvidék
- Alapiskola és Óvoda, Hidaskürt, Felvidék
- Eszterlánc Északi Óvoda Kerekerdő Tagintézmény, Nyíregyháza
- Hajdúdorogi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
- Csongrády Lajos Alapiskola, Szőgyén, Felvidék
- Gregorovits Lipót Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Jóka, Felvidék
- Csemadok Királyrévi Alapszervezet, Felvidék
- Alapiskola és Óvoda, Tallós, Felvidék
- Juhász Gyula Alapiskola, Léva, Felvidék
- Dankó Pista Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium – Katica Bölcsőde, Biri
- Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Szarvas
- Együtt Segitsünk Egymáson Megyei Egyesület, Nyírkáta
- Mikes Kelemen Katolikus Gimnázium és Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Battonya
- Kossányi József Alapiskola és Óvoda, Szentpéter, Felvidék
- Ináncsi Óvoda-Bölcsőde
- Nagycétényi Alapiskola, Felvidék
- Kurdi Körzeti Általános Iskola
- Alapiskola, Csallóközcsütörtök, Felvidék
- Prinz Gyula Általános Iskola, Püspökmolnári
- Dobó István Alapiskola, Nagyszelmenc, Felvidék
- Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
- Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
- Bornemisza Géza Általános Iskola, Nábrád
- Csőszi Vadvirág Óvoda
- Halmaji Gárdonyi Géza Általános Iskola
- Kiskunfélegyházi Platán Utcai Általános Iskola
- Csetényi Óvoda és Mini Bölcsőde
- Leveleki Gárdonyi Géza Általános Iskola
- Sajóvámosi Arany János Általános Iskola
- NABOK Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola Tagintézménye, Kisújszállás
- Gyermekek Háza Déli Óvoda Pitypang Tagintézmény, Nyíregyháza
- Losonci Téri Általános Iskola, Budapest
- Arany János Általános Művelődési Központ, Kétpó
- Ékes Virágszál Görögkatolikus Óvoda, Máriapócs
- Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
- Erdélyi János Vegyeskar, Nagykapos, Felvidék
- Sárospataki II.Rákoczi Ferenc Általános Iskola
- Sávolyi Alapiskola, Felvidék
- Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda
- Munkácsy Albert Általános Iskola, Kémes
- Székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola
- Fertő-Táj Általános Iskola, Hegykő
- Papi Kölcsey Ferenc Általános Iskola
- Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
- Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola Sinay Miklós Tagiskolája, Hajdúbagos
- Semmelweis Egyetem Pető András Pedagógiai Intézete, Budapest
- Mosonmagyaróvári Bóbita Óvoda
- Sennyey Elza Általános Iskola, Mándok
- Tunyogmatolcsi Óvoda
- Ibrányi Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
- Magyarnándori Általános Iskola
- Somogyi Rezső Általános Iskola, Kisvárda
- Csillagfürt EGYMI Kazincbarcikai Tagintézmény, Kazincbarcika
- Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
- Zákányszéki Általános Iskola és AMI, Zákányszék
- Mészöly Gedeon Református Általános Iskola és Óvoda, Tabajd
- Csodavár Óvoda, Mikepércs
- Baptista Szeretetszolgálat Kisújszállási Óvodája, Kisújszállás
- Györffy István Katolikus Általános Iskola, Karcag
- Erőss Lajos Református Általános Iskola, Püspökladány
- Kőbányai Keresztury Dezső Általános Iskola, Budapest
- Lovászpatonai Bánki Donát Általános Iskola
- Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Nyíregyháza
- Balatonszárszói József Attila Általános Iskola
- Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
- Zalaegerszegi Belvárosi 1.számú Óvoda
- Arany János Általános Iskola, Budapest
- Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
- Tiszakóródi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
- Gávevencsellői Csicsergő Óvoda és Mini Bölcsőde
- Boldog Gizella Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Mohács
- Jármi-Papos-Őr Általános Iskola Őri Bibó István Tagintézménye, Őr
- Abigél Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium, Debrecen
- Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium, Szombathely
- Mérk- Vállaj Német Nemzetiséi Általános Iskola Vállaji Tagintézménye, Vállaj
- Jármi-Papos-Őr Általános Iskola, Jármi
- Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
- Kecel Város Önkormányzat Óvodája és Bölcsődéje
- Baptista Szeretetszolgálat Kisújszállási Óvodája
- Szivárvány EGYMI, Barcs
- Magyar Máltai Szeretetszolgálat Tiszabői Általános Iskola, Tiszabő
- Szent József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kiskunhalas
- Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
- Festetics Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Böhönye
- Tornyospálcai Általános Iskola és AMI Mezőladányi Tagintézménye, Mezőladány
- Koroknay Dániel Tehetséggondozó Általános Iskola, Mád
- Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola
- Győri SzC Haller János Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
- Ecsegi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
- Győri Radnóti Miklós Általános Iskola
- Gárdonyi Óvoda, 2484 Agárd
- Dávodi Forrás Általános Iskola
- Sárbogárdi Zengő Óvoda
- Ajkai Eötvös L.-Kossuth L. Általános Iskola
- Borsfai Fekete István Általános Iskola
- Geszti Arany János Általános Iskola
- Kisari Bóbita Óvoda , Bölcsőde és Konyha
- II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Hidasnémeti
- Garabonciás Művészeti Iskola, Miskolc
- Báró Wesselényi Miklós Alapítványi AI, Gimnázium, Technikum és AMI, Balatonfűzfő
- Kossuth Lajos Általános Iskola, Mezőkeresztes
- Szűcsi Bajza József Általános Iskola
- Tarjáni Német Nemzetiségi Általános Iskola
- Alistáli Református Egyházi Alapiskola, Felvidék
- Szőlőfürt Református Óvoda, Erdőkertes
- Németh László Gimnázium, Budapest
- Szent György Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola, Kisvárda
- Borsodi Általános Iskola, Edelény
- Gödi Németh László Általános Iskola és AMI
- Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest
- Gyulai Dürer Albert Általános Iskola
- Pácini Általános Iskola
- Szegedi Kis István Református Gimnázium, Technikum, Általános Iskola, Óvoda És Kollégium
- Sári Gusztáv Általásnos Iskola és AMI Zichy Géza Tagiskolája, Tetétlen
- Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Pered, Felvidék
- Mátészalkai Móra Ferenc Általános Iskola
- Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest
- Mohács Térségi Általános Iskola Brodarics Téri Telephelye
- Pál Apostol Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
- Székács József Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Orosháza
- KKZKÁI Kisfaludy Utcai Tagiskola, Kaposvár
- Beszterec Napsugár Óvoda
- Rácalmási Jankovich Miklós Általános Iskola és AMI
- Csepeli Csodakút Egyesített Óvoda, Budapest
- Szekszárdi I. Béla Gimnázium
- Nagybajomi Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Kollégium
- Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Budapest
- Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
- Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
- Bükkábrányi Napsugár Óvoda Bölcsőde és Konyha
- Béres Ferenc Általános Iskola, Krasznokvajda
- Mosonszentmiklósi Széchenyi István Általános Iskola és AMI
- Kisfaludy Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Rábacsécsényi Tagiskolája, Rábacsécsény
- Kós Károly Művészeti Szakgimnázium, Technikum és Kollégium, Debrecen
- Lehel Utcai Óvoda, Debrecen
- Tomori Pál Katolikus Gimnázium, Technikum és Kollégium, Kiskunmajsa
- Alapiskola Zselíz, Felvidék
- Magyar Tannyelvű Alapiskola, Lakszakállas, Felvidék
- Újpesti Bajza József Általános Iskola, Budapest
- Boldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont, Szepsi
- Bocskai István Általánős Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
- Prügyi Móricz Zsigmond Általános Iskola
- Berekböszörményi Kossuth Lajos Általános Iskola
- Bükkábrányi Arany János Általános Iskola
- Budapest XIV. Kerületi Liszt Ferenc Általános Iskola kórusai
- Fáy András Görögkatolikus Technikum és Szakgimnázium, Miskolc
- Hódmezővásárhelyi Égbőlpottyant Evangélikus Óvoda
- Miskolci Petőfi Sándor Kollégium
- Vajszlói Kodolányi János Általános Iskola Bogádmindszenti Általános Iskolája, Bogádmindszent
- Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi, Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvodal, Mátészalka
- Miskei Óvoda
- Pácini Bárókert Óvoda, Mini Bölcsőde és Konyha
- Szabadegyháza Község Önkormányzata
- Nagykőrösi Petőfi Sándor Általános Iskola
- Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
- Szabó Gyula alapiskola, Dunaszerdahely, Felvidék
- Zalaegerszegi Liszt Ferenc Általános Iskola
- Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
- Kőrösi Csoma Sándor – Péterfy Sándor Általános Iskola Péterfy Sándor Tagintézménye, Nagykanizsa
- Szobi Fekete István Általános Iskola Árpád Fejedelem Általános Tagiskolája, Letkés
- József Attila Alapiskola és Óvoda, Vásárút, Felvidék
- Somssich Antal Általános Iskola, Zalakomár
- II. Rákóczi Ferenc Alapiskola, Gúta, Felvidék
- Bősárkányi Eötvös József Általános Iskola
- Rakovszky Sámuel Általános Iskola és AMI, Gávavencsellő
- Andreetti Károly Általános Iskola és Művészeti Iskola, Sóskút
- Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola
- Fráter György Katolikus Általános Iskola és AMI, Sajólád
- Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
- Micimackó Óvoda, Tatabánya
- Aggteleki Általános Iskola
- Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
- Szegedi Dózsa György Általános Iskola
- Bódis József MTNy Alapiskola, Csenke, Felvidék
- Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola
- Dél-Zselic Általános Iskola Nagydobszai Általános Iskolája
- Benyovszky Rudolf Alapiskola, Lég, Felvidék
- Ferencvárosi Kicsi Bocs Óvoda, Budapest
- Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium
- Zalaegerszegi Eötvös József Általános Iskola
- Leonardo Média Akadémia Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola, Nyíregyháza
- Karcagi Arany János Általános Iskola
- Margaréta Református Óvoda, Dombóvár
- Tóth Antal EGYMI, Sopron
- Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola, Kassa, Felvidék
- Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola, Várpalota
- Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola
- Deáki Alapiskola, Felvidék
- Szent István Király Zeneművészeti Szgi és AMI, Budapest
- Kóczán Mór Alapiskola, Csilizradvány, Felvidék
- Maróthy János Általános Iskola, Rozsály
- Géberjén Örökzöld Óvoda és Konyha
- Angyalkert Óvoda, Debrecen
- Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium
- Dankó Pista Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium – Katica Bölcsőde, Biri
- Földesi Karácsony Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
- Szegedi Zrínyi Ilona Általános Iskola
- Farmos Rózsa Nyugdíjas Egyesület, Farmos
- Szemerényi K. Magyar Tanítási Nyelvű AIapiskola, Tardoskedd, Felvidék
- Bágyogszováti József Attila Általános Iskola
- Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
- Közös Igazgatású Szakközépiskola, Dunaszerdahely, Felvidék
- Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium, Budakeszi
- Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
- II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kecel
- Egri Dobó István Gimnázium
- Vénkerti Általános Iskola és AMI, Debrecen
- Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola
- Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola, Tapolca
- Garai Nemzetiségi Általános Iskola
- Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola
- DOC Gimnázium és Általános Iskola Demecseri Általános Iskolája, Alapfokú Művészeti Iskolája, Demecser
- Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Általános iskola
- Bénye-Káva Általános Iskola
- Kaposvári Festetics Karolina Központi Óvoda
- Vokányi Általános Iskola
- Letenyei Andrássy Gyula Általános Iskola
- Alapiskola Nyárasd, Felvidék
- Lóczy Lajos Gimnázium, Balatonfüred
- Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kinizsi lakótelepi Tagiskola
- Fegyverneki Móra Ferenc Általános Iskola Szalai Sándor Általános Iskolája
- Richter János Zeneművészeti Szakgimnázium, Győr
- Nyírbátori Éltes Mátyás Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium
- Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium
- Alapiskola, Rimaszécs, Felvidék
- KOSZISZ Szent István Gimnázium, Újfehértó
- Munka utcai Alapiskola, Komárom, Felvidék
- MARIANUM Egyházi Iskolaközpon, Komárom, Felvidék
- Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
- Debreceni Hunyadi János Általános Iskola
- Csemadok Alapszervezet, Nagykapos, Felvidék
- Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium
- Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola
- Pusztaszabolcsi József Attila Általános Iskola
- Ihász Gábor Általános Iskola, Vaszar
- Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű AI, Kollégium, Óvoda és AMI, Nyíregyháza
- Alapiskola, Fél, Felvidék
- Tiszaalpári Árpád Fejedelem Általános Iskola
- Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda Gábor Áron Tagiskola, Kocsér
- Szent Imre Katolikus Gimnázium, Nyíregyháza
- Tápiószecsői Pöttöm Óvoda
- IV. Béla Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Jászfényszaru
- Pilisszentlászlói Vadvirág Óvoda
- Vasmegyeri Református Mesevár Óvoda és Konyha
- Tiszadobi Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
- Devecseri Gárdonyi Géza Általános Iskola és AMI
- Tatabányai SZC Kultsár István Technikum és Szakgimnázium, Komárom
- Csornai Széchenyi István Általános Iskola
- Komáromi Jókai Mór Gimnázium
- Maglódi Vermesy Péter Általános Iskola és AMI
- Kompanik Zsófia Óvoda és Bölcsőde, Sümeg
- Mindszenty József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Esztergom
- Nagydobszai Óvoda és Konyha
- Nagykállói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
- Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola
- Dorkas – Cantabile Női Kamarakórus, Nagykapos, Felvidék
- Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola
- Szokolay Sándor Alapfokú Művészeti Iskola Köröstarcsai telephelye, Köröstarcsa
- Id. Szabó István Általános Iskola, Cered
- Bélyi Alapiskola, Felvidék
- Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
- Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda ès Bölcsőde – Óvoda Intézményegység, Mezőcsát
- Boldog Adolf Kolping Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Sportgimnázium, Budapest
- Gyulai Implom József Általános Iskola
- Magyar Műhely Általános Művelődési Központ, Mezőörs
- Kölcsey Ferenc Baptista Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Nyíradony
- Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola
- Vizsolyi Rákóczi Zsigmond Általános Iskola
- Gyökössy Endre Református Óvoda, Budapest
- Sípos Utcai Óvoda, Debrecen
- Horváth István Általános Iskola, Pétfürdő
- Bornemisza Géza Általános Iskola, Nábrád
- Kiss Géza Általános Iskola Felsőszentmártoni Tagiskolája, Felsőszentmárton
- Zalaapáti Gábor Áron Általános Iskola
- Mezeicsokor éneklőcsoport, Fülekkovácsi, Felvidék
- TSZC Alapy Gáspár Technikum és Szakképző Iskola, Komárom
- Stampay János Alapiskola, Köbölkút, Felvidék
- Wesley János Óvoda, Általános és Középiskola I. László Király Tagintézménye, Beregdaróc
- Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Budapest
- Derekasné Orosz Andrea, Vatta
- Bágyogszováti József Attila Általános Iskola
- Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskol, Tiszafüred
- Földi János Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI, Hajdúhadház
- Pólya György Általános Iskola, Tatabánya
- Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
- Hunyadi János Ének-zenei, Nyelvi Általános Iskola, Budapest
- Bajái Szemere Bertalan Tagiskola, Vatta
- Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Nagybajomi Tagintézménye
- Aranyalma Református Általános Iskola, Csajág
- Szegedi Kis István Református Gimnázium, Békés
- Zichyújfalui Református Általános Iskola
- Váci Radnóti Miklós Általános Iskola
- Berekböszörményi Óvoda, Könyvtár, Konyha, Faluház, Művelődési Ház
- Avasi Gimnázium, Miskolc
- Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Feketenyék, Felvidék
- XIV. Kerületi Liszt Ferenc Általános Iskola, Budapest
- Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Bükkszentkereszt
- Kézdi-Vásárhelyi Imre Alapítvány, Szomor
- Bócsai Boróka Általános Iskola, Kecskemét