Regisztráció

Közös énekléssel erősítsük a magyarság összetartozását 2022-ben is!

Ünnepeljük nemzeti összetartozásunk napját Szarka Tamás Kézfogás című dalának közös éneklésével!

Teendők a regisztrációt követően:

  1. Tanuljátok meg a Kézfogás című dalt. (A dal szövege, zenei alapjai és a Szarka Tamás által énekelt változat itt érhető el.)
  2. 2022. június 3-án 11-kor énekeljétek el a Kézfogás című dalt intézményetekben vagy településetek emblematikus pontján, készítsetek videót és töltsétek fel a rendezvény hivatalos Facebook-eseményéhez a nap folyamán.
    A diaszpórában élők az időeltolódás miatt természetesen a nekik megfelelő időpontban / napokban csatlakozzanak a kezdeményezésünkhöz.

Szarka Tamás Kézfogás c. dala a szerző előadásában a You Tube-on itt hallgatható meg.

2022 / Regisztráltak:

  1. Kerék Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
  2. Ácsteszérért Alapítvány, Ácsteszér
  3. Széchenyi István Alapiskola és Óvoda, Felsőszeli, Felvidék
  4. Egészségügyi Középiskola, Rozsnyó, Felvidék
  5. Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Balogfalva, Felvidék
  6. Csóthi Géza Általános Iskola, Csót
  7. Hatvani Százszorszép Óvoda, Hatvan
  8. Magyar Tannyelvű Alapiskola és Óvoda, Pozsonypüspöki, Felvidék
  9. Aranyosapáti Általános Iskola, Aranyosapáti
  10. Szent Margit Katolikus Általános Iskola, Kunadacs
  11. Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola, Budapest
  12. Atkári Petőfi Sándor Általános Iskola, Atkár
  13. Magyar Tannyelvű Alapiskola, Vezekény, Felvidék
  14. Szent Margit Óvoda Veszprém
  15. Alapiskola, Dunamocs, Felvidék
  16. Kodály Zoltán Alapiskola, Dunaszerdahely, Felvidék
  17. Szent László Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Géderlak
  18. Magyar Tannyelvű Alapiskola, Perbete, Felvidék
  19. Orczy Anna Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Fegyvernek
  20. Biharkeresztesi Bocskai István Általános Iskola, Biharkeresztes
  21. Kiskörei Vásárhelyi Pál Általános Iskola, Kisköre
  22. Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Budapest
  23. Móra Ferenc Alapiskola, Nyékvárkony, Felvidék
  24. Alapiskola, Ipolyvisk, Felvidék
  25. Corvin Mátyás Alapiskola Alistál, Felvidék
  26. Édes Gergely Alapiskol,a Madar, Felvidék
  27. Peresztegi Általános Iskola
  28. Kazinczy Ferenc Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Tornalja, Felvidék
  29. Alapiskola és Óvoda, Hidaskürt, Felvidék
  30. Eszterlánc Északi Óvoda Kerekerdő Tagintézmény, Nyíregyháza
  31. Hajdúdorogi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  32. Csongrády Lajos Alapiskola, Szőgyén, Felvidék
  33. Gregorovits Lipót Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Jóka, Felvidék
  34. Csemadok Királyrévi Alapszervezet, Felvidék
  35. Alapiskola és Óvoda, Tallós, Felvidék
  36. Juhász Gyula Alapiskola, Léva, Felvidék
  37. Dankó Pista Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium – Katica Bölcsőde, Biri
  38. Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Szarvas
  39. Együtt Segitsünk Egymáson Megyei Egyesület, Nyírkáta
  40. Mikes Kelemen Katolikus Gimnázium és Technikum, Általános Iskola és Óvoda, Battonya
  41. Kossányi József Alapiskola és Óvoda, Szentpéter, Felvidék
  42. Ináncsi Óvoda-Bölcsőde
  43. Nagycétényi Alapiskola, Felvidék
  44. Kurdi Körzeti Általános Iskola
  45. Alapiskola, Csallóközcsütörtök, Felvidék
  46. Prinz Gyula Általános Iskola, Püspökmolnári
  47. Dobó István Alapiskola, Nagyszelmenc, Felvidék
  48. Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
  49. Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
  50. Bornemisza Géza Általános Iskola, Nábrád
  51. Csőszi Vadvirág Óvoda
  52. Halmaji Gárdonyi Géza Általános Iskola
  53. Kiskunfélegyházi Platán Utcai Általános Iskola
  54. Csetényi Óvoda és Mini Bölcsőde
  55. Leveleki Gárdonyi Géza Általános Iskola
  56. Sajóvámosi Arany János Általános Iskola
  57. NABOK Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola Tagintézménye, Kisújszállás
  58. Gyermekek Háza Déli Óvoda Pitypang Tagintézmény, Nyíregyháza
  59. Losonci Téri Általános Iskola, Budapest
  60. Arany János Általános Művelődési Központ, Kétpó
  61. Ékes Virágszál Görögkatolikus Óvoda, Máriapócs
  62. Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
  63. Erdélyi János Vegyeskar, Nagykapos, Felvidék
  64. Sárospataki II.Rákoczi Ferenc Általános Iskola
  65. Sávolyi Alapiskola, Felvidék
  66. Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda
  67. Munkácsy Albert Általános Iskola, Kémes
  68. Székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola
  69. Fertő-Táj Általános Iskola, Hegykő
  70. Papi Kölcsey Ferenc Általános Iskola
  71. Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, Csákvár
  72. Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola Sinay Miklós Tagiskolája, Hajdúbagos
  73. Semmelweis Egyetem Pető András Pedagógiai Intézete, Budapest
  74. Mosonmagyaróvári Bóbita Óvoda
  75. Sennyey Elza Általános Iskola, Mándok
  76. Tunyogmatolcsi Óvoda
  77. Ibrányi Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
  78. Magyarnándori Általános Iskola
  79. Somogyi Rezső Általános Iskola, Kisvárda
  80. Csillagfürt EGYMI Kazincbarcikai Tagintézmény, Kazincbarcika
  81. Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
  82. Zákányszéki Általános Iskola és AMI, Zákányszék
  83. Mészöly Gedeon Református Általános Iskola és Óvoda, Tabajd
  84. Csodavár Óvoda, Mikepércs
  85. Baptista Szeretetszolgálat Kisújszállási Óvodája, Kisújszállás
  86. Györffy István Katolikus Általános Iskola, Karcag
  87. Erőss Lajos Református Általános Iskola, Püspökladány
  88. Kőbányai Keresztury Dezső Általános Iskola, Budapest
  89. Lovászpatonai Bánki Donát Általános Iskola
  90. Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Nyíregyháza
  91. Balatonszárszói József Attila Általános Iskola
  92. Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola, Hódmezővásárhely
  93. Zalaegerszegi Belvárosi 1.számú Óvoda
  94. Arany János Általános Iskola, Budapest
  95. Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
  96. Tiszakóródi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
  97. Gávevencsellői Csicsergő Óvoda és Mini Bölcsőde
  98. Boldog Gizella Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Mohács
  99. Jármi-Papos-Őr Általános Iskola Őri Bibó István Tagintézménye, Őr
  100. Abigél Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium, Debrecen
  101. Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium, Szombathely
  102. Mérk- Vállaj Német Nemzetiséi Általános Iskola Vállaji Tagintézménye, Vállaj
  103. Jármi-Papos-Őr Általános Iskola, Jármi
  104. Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  105. Kecel Város Önkormányzat Óvodája és Bölcsődéje
  106. Baptista Szeretetszolgálat Kisújszállási Óvodája
  107. Szivárvány EGYMI, Barcs
  108. Magyar Máltai Szeretetszolgálat Tiszabői Általános Iskola, Tiszabő
  109. Szent József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kiskunhalas
  110. Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
  111. Festetics Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Böhönye
  112. Tornyospálcai Általános Iskola és AMI Mezőladányi Tagintézménye, Mezőladány
  113. Koroknay Dániel Tehetséggondozó Általános Iskola, Mád
  114. Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola
  115. Győri SzC Haller János Általános Iskola, Mosonmagyaróvár
  116. Ecsegi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
  117. Győri Radnóti Miklós Általános Iskola
  118. Gárdonyi Óvoda, 2484 Agárd
  119. Dávodi Forrás Általános Iskola
  120. Sárbogárdi Zengő Óvoda
  121. Ajkai Eötvös L.-Kossuth L. Általános Iskola
  122. Borsfai Fekete István Általános Iskola
  123. Geszti Arany János Általános Iskola
  124. Kisari Bóbita Óvoda , Bölcsőde és Konyha
  125. II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Hidasnémeti
  126. Garabonciás Művészeti Iskola, Miskolc
  127. Báró Wesselényi Miklós Alapítványi AI, Gimnázium, Technikum és AMI, Balatonfűzfő
  128. Kossuth Lajos Általános Iskola, Mezőkeresztes
  129. Szűcsi Bajza József Általános Iskola
  130. Tarjáni Német Nemzetiségi Általános Iskola
  131. Alistáli Református Egyházi Alapiskola, Felvidék
  132. Szőlőfürt Református Óvoda, Erdőkertes
  133. Németh László Gimnázium, Budapest
  134. Szent György Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola, Kisvárda
  135. Borsodi Általános Iskola, Edelény
  136. Gödi Németh László Általános Iskola és AMI
  137. Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola, Budapest
  138. Gyulai Dürer Albert Általános Iskola
  139. Pácini Általános Iskola
  140. Szegedi Kis István Református Gimnázium, Technikum, Általános Iskola, Óvoda És Kollégium
  141. Sári Gusztáv Általásnos Iskola és AMI Zichy Géza Tagiskolája, Tetétlen
  142. Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Pered, Felvidék
  143. Mátészalkai Móra Ferenc Általános Iskola
  144. Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola, Budapest
  145. Mohács Térségi Általános Iskola Brodarics Téri Telephelye
  146. Pál Apostol Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
  147. Székács József Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Orosháza
  148. KKZKÁI Kisfaludy Utcai Tagiskola, Kaposvár
  149. Beszterec Napsugár Óvoda
  150. Rácalmási Jankovich Miklós Általános Iskola és AMI
  151. Csepeli Csodakút Egyesített Óvoda, Budapest
  152. Szekszárdi I. Béla Gimnázium
  153. Nagybajomi Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Kollégium
  154. Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Budapest
  155. Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest
  156. Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
  157. Bükkábrányi Napsugár Óvoda Bölcsőde és Konyha
  158. Béres Ferenc Általános Iskola, Krasznokvajda
  159. Mosonszentmiklósi Széchenyi István Általános Iskola és AMI
  160. Kisfaludy Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Rábacsécsényi Tagiskolája, Rábacsécsény
  161. Kós Károly Művészeti Szakgimnázium, Technikum és Kollégium, Debrecen
  162. Lehel Utcai Óvoda, Debrecen
  163. Tomori Pál Katolikus Gimnázium, Technikum és Kollégium, Kiskunmajsa
  164. Alapiskola Zselíz, Felvidék
  165. Magyar Tannyelvű Alapiskola, Lakszakállas, Felvidék
  166. Újpesti Bajza József Általános Iskola, Budapest
  167. Boldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont, Szepsi
  168. Bocskai István Általánős Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás
  169. Prügyi Móricz Zsigmond Általános Iskola
  170. Berekböszörményi Kossuth Lajos Általános Iskola
  171. Bükkábrányi Arany János Általános Iskola
  172. Budapest XIV. Kerületi Liszt Ferenc Általános Iskola kórusai
  173. Fáy András Görögkatolikus Technikum és Szakgimnázium, Miskolc
  174. Hódmezővásárhelyi Égbőlpottyant Evangélikus Óvoda
  175. Miskolci Petőfi Sándor Kollégium
  176. Vajszlói Kodolányi János Általános Iskola Bogádmindszenti Általános Iskolája, Bogádmindszent
  177. Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi, Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvodal, Mátészalka
  178. Miskei Óvoda
  179. Pácini Bárókert Óvoda, Mini Bölcsőde és Konyha
  180. Szabadegyháza Község Önkormányzata
  181. Nagykőrösi Petőfi Sándor Általános Iskola
  182. Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
  183. Szabó Gyula alapiskola, Dunaszerdahely, Felvidék
  184. Zalaegerszegi Liszt Ferenc Általános Iskola
  185. Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Szolnok
  186. Kőrösi Csoma Sándor – Péterfy Sándor Általános Iskola Péterfy Sándor Tagintézménye, Nagykanizsa
  187. Szobi Fekete István Általános Iskola Árpád Fejedelem Általános Tagiskolája, Letkés
  188. József Attila Alapiskola és Óvoda, Vásárút, Felvidék
  189. Somssich Antal Általános Iskola, Zalakomár
  190. II. Rákóczi Ferenc Alapiskola, Gúta, Felvidék
  191. Bősárkányi Eötvös József Általános Iskola
  192. Rakovszky Sámuel Általános Iskola és AMI, Gávavencsellő
  193. Andreetti Károly Általános Iskola és Művészeti Iskola, Sóskút
  194. Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola
  195. Fráter György Katolikus Általános Iskola és AMI, Sajólád
  196. Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom
  197. Micimackó Óvoda, Tatabánya
  198. Aggteleki Általános Iskola
  199. Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Szeged
  200. Szegedi Dózsa György Általános Iskola
  201. Bódis József MTNy Alapiskola, Csenke, Felvidék
  202. Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola
  203. Dél-Zselic Általános Iskola Nagydobszai Általános Iskolája
  204. Benyovszky Rudolf Alapiskola, Lég, Felvidék
  205. Ferencvárosi Kicsi Bocs Óvoda, Budapest
  206. Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium
  207. Zalaegerszegi Eötvös József Általános Iskola
  208. Leonardo Média Akadémia Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola, Nyíregyháza
  209. Karcagi Arany János Általános Iskola
  210. Margaréta Református Óvoda, Dombóvár
  211. Tóth Antal EGYMI, Sopron
  212. Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola, Kassa, Felvidék
  213. Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola, Várpalota
  214. Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola
  215. Deáki Alapiskola, Felvidék
  216. Szent István Király Zeneművészeti Szgi és AMI, Budapest
  217. Kóczán Mór Alapiskola, Csilizradvány, Felvidék
  218. Maróthy János Általános Iskola, Rozsály
  219. Géberjén Örökzöld Óvoda és Konyha
  220. Angyalkert Óvoda, Debrecen
  221. Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium
  222. Dankó Pista Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium – Katica Bölcsőde, Biri
  223. Földesi Karácsony Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  224. Szegedi Zrínyi Ilona Általános Iskola
  225. Farmos Rózsa Nyugdíjas Egyesület, Farmos
  226. Szemerényi K. Magyar Tanítási Nyelvű AIapiskola, Tardoskedd, Felvidék
  227. Bágyogszováti József Attila Általános Iskola
  228. Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
  229. Közös Igazgatású Szakközépiskola, Dunaszerdahely, Felvidék
  230. Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium, Budakeszi
  231. Makói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  232. II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Kecel
  233. Egri Dobó István Gimnázium
  234. Vénkerti Általános Iskola és AMI, Debrecen
  235. Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola
  236. Nagyboldogasszony Római Katolikus Általános Iskola, Tapolca
  237. Garai Nemzetiségi Általános Iskola
  238. Dunaújvárosi Arany János Általános Iskola
  239. DOC Gimnázium és Általános Iskola Demecseri Általános Iskolája, Alapfokú Művészeti Iskolája, Demecser
  240. Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Általános iskola
  241. Bénye-Káva Általános Iskola
  242. Kaposvári Festetics Karolina Központi Óvoda
  243. Vokányi Általános Iskola
  244. Letenyei Andrássy Gyula Általános Iskola
  245. Alapiskola Nyárasd, Felvidék
  246. Lóczy Lajos Gimnázium, Balatonfüred
  247. Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kinizsi lakótelepi Tagiskola
  248. Fegyverneki Móra Ferenc Általános Iskola Szalai Sándor Általános Iskolája
  249. Richter János Zeneművészeti Szakgimnázium, Győr
  250. Nyírbátori Éltes Mátyás Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium
  251. Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium
  252. Alapiskola, Rimaszécs, Felvidék
  253. KOSZISZ Szent István Gimnázium, Újfehértó
  254. Munka utcai Alapiskola, Komárom, Felvidék
  255. MARIANUM Egyházi Iskolaközpon, Komárom, Felvidék
  256. Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda, Kisvárda
  257. Debreceni Hunyadi János Általános Iskola
  258. Csemadok Alapszervezet, Nagykapos, Felvidék
  259. Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium
  260. Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola
  261. Pusztaszabolcsi József Attila Általános Iskola
  262. Ihász Gábor Általános Iskola, Vaszar
  263. Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű AI, Kollégium, Óvoda és AMI, Nyíregyháza
  264. Alapiskola, Fél, Felvidék
  265. Tiszaalpári Árpád Fejedelem Általános Iskola
  266. Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda Gábor Áron Tagiskola, Kocsér
  267. Szent Imre Katolikus Gimnázium, Nyíregyháza
  268. Tápiószecsői Pöttöm Óvoda
  269. IV. Béla Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Jászfényszaru
  270. Pilisszentlászlói Vadvirág Óvoda
  271. Vasmegyeri Református Mesevár Óvoda és Konyha
  272. Tiszadobi Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  273. Devecseri Gárdonyi Géza Általános Iskola és AMI
  274. Tatabányai SZC Kultsár István Technikum és Szakgimnázium, Komárom
  275. Csornai Széchenyi István Általános Iskola
  276. Komáromi Jókai Mór Gimnázium
  277. Maglódi Vermesy Péter Általános Iskola és AMI
  278. Kompanik Zsófia Óvoda és Bölcsőde, Sümeg
  279. Mindszenty József Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Esztergom
  280. Nagydobszai Óvoda és Konyha
  281. Nagykállói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  282. Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola
  283. Dorkas – Cantabile Női Kamarakórus, Nagykapos, Felvidék
  284. Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola
  285. Szokolay Sándor Alapfokú Művészeti Iskola Köröstarcsai telephelye, Köröstarcsa
  286. Id. Szabó István Általános Iskola, Cered
  287. Bélyi Alapiskola, Felvidék
  288. Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Komárom
  289. Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda ès Bölcsőde – Óvoda Intézményegység, Mezőcsát
  290. Boldog Adolf Kolping Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Sportgimnázium, Budapest
  291. Gyulai Implom József Általános Iskola
  292. Magyar Műhely Általános Művelődési Központ, Mezőörs
  293. Kölcsey Ferenc Baptista Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, Nyíradony
  294. Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola
  295. Vizsolyi Rákóczi Zsigmond Általános Iskola
  296. Gyökössy Endre Református Óvoda, Budapest
  297. Sípos Utcai Óvoda, Debrecen
  298. Horváth István Általános Iskola, Pétfürdő
  299. Bornemisza Géza Általános Iskola, Nábrád
  300. Kiss Géza Általános Iskola Felsőszentmártoni Tagiskolája, Felsőszentmárton
  301. Zalaapáti Gábor Áron Általános Iskola
  302. Mezeicsokor éneklőcsoport, Fülekkovácsi, Felvidék
  303. TSZC Alapy Gáspár Technikum és Szakképző Iskola, Komárom
  304. Stampay János Alapiskola, Köbölkút, Felvidék
  305. Wesley János Óvoda, Általános és Középiskola I. László Király Tagintézménye, Beregdaróc
  306. Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Budapest
  307. Derekasné Orosz Andrea, Vatta
  308. Bágyogszováti József Attila Általános Iskola
  309. Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskol, Tiszafüred
  310. Földi János Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI, Hajdúhadház
  311. Pólya György Általános Iskola, Tatabánya
  312. Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
  313. Hunyadi János Ének-zenei, Nyelvi Általános Iskola, Budapest
  314. Bajái Szemere Bertalan Tagiskola, Vatta
  315. Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Nagybajomi Tagintézménye
  316. Aranyalma Református Általános Iskola, Csajág
  317. Szegedi Kis István Református Gimnázium, Békés
  318. Zichyújfalui Református Általános Iskola
  319. Váci Radnóti Miklós Általános Iskola
  320. Berekböszörményi Óvoda, Könyvtár, Konyha, Faluház, Művelődési Ház
  321. Avasi Gimnázium, Miskolc
  322.  Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Feketenyék, Felvidék
  323. XIV. Kerületi Liszt Ferenc Általános Iskola, Budapest
  324. Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola, Bükkszentkereszt
  325. Kézdi-Vásárhelyi Imre Alapítvány, Szomor
  326. Bócsai Boróka Általános Iskola, Kecskemét